İptal ve İade İşlemleri

 

 

İPTAL 
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilermizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

 

İADE ŞARTLARI VE İADE

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde noon.com.tr ’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, ARAS KARGO 'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir. İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

 

 

Ürünümü iade etmek istiyorum hangi ürünleri iade edebilirim?

Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz. 

Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz. 

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

 

 

Ürünümü iade talebinden bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü noon.com.tr’ye göndermeden önce bilgi@noon.com.tr’ye , iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orjinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

 

 

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

ARAS Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargoyu "Karşı Ödemeli" olarak gönderin. Ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz.

 

ARAS Kargo Çağrı Merkezi’ni 444 25 52 yi arayarak adresinize kurye talep edebilir, https://www.araskargo.com.tr/ web sitesinden kurye çağırabilir ya da size en yakın ARASKargo şubesinin adresini öğrenerek doğduran şubeye teslim edebilirsiniz.

 

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında 0462 321 19 30 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Ürün İade Adresi: Çarşı mahallesi bedesten caddesi NO:ON Hasanyılmaz, Ortahisar, TRABZON, Türkiye

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır