SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Yöresinden Doğal Ürünler
Telefonla Sipariş 05362146110
Hakkımızda

Merhaba Ben Hasan Yılmaz,

Trabzon'a özgü tüm değerlerin değerini bilen ve sizlere de bu konudaki hassasiyetimizi göstermeye çalışan bir iş insanıyım.

NO:ON Yöresel'den aldığınız ya da alacağınız her kolide sadece sabah kahvaltıda akşam yemekte kullanacağınız ürünler yok. Bizden aldığınız her şeyde gittiğim köylerin havası, Ayşe teyzenin değirmeninden akan suların sesiyle öğütülmüş mısırın hikayesi, Cefail ablanın Karadeniz’in sisli yaylarında koşturan torunlarının otlattığı ineklerin sütünün şifası, Erdoğan abinin böğürtlen bahçesi, Yasin’in keçilerle dolu ahırı, Endam hanımın yıllarca biriktirdiği tecrübelerin karşılığında ekip büyüttüğü yayla çayının kokusu var. Kısacası sipariş verdiğiniz her üründe emek ve sağlık var.

Gönlümü koyduğum bu lezzet yolcuğunda size kendimizi anlattıkça aslında sizde emekçi ablaların, çiftçi abilerin destekçisi olmamıza yardımcı oluyorsunuz. Siz bizi tercih ettikçe biz içinde tüm doğallığını ve saflığını saklamış lezzetlere ulaşmaya devam edeceğiz. 

Aldıklarınız size sağlık getirsin afiyetle tüketin.

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et